Hizmetlerimiz

blank

KICKBOKS

 

Kas kütlenizi artırmak, zayıflamak, sıkılaşmak, yağ yakımı ile sağlıklı bir vücuda kavuşmanız, ve etkili savunma tekniklerini öğrenmeniz ile de kendinize olan güveninizin artması için yapılan bir sporlardır.

 

Just PT, profesyonel ekipmanları ve uzman eğitmenleriyle sizi kısa sürede savunma ve saldırı sporlarını kolaylıkla yapabilecek seviyeye getirecektir.

blank

PİLATES

 

Pilates, günümüzde yalnızca sakatlıkların tedavisinde değil; fit bir vücuda sahip olmak, ileri yaşlarını sağlıklı yaşamak, vücudunu şekillendirmek ve kas kütlesini artırmak isteyen bireylere en kısa sürede cevap veren bir egzersiz sistemi halini almıştır.

 

Just PT, profesyonel ekipmanları ve sertifikalı uzman eğitmenleriyle sizi kısa sürede istediğiniz forma sokacaktır.

blank

FİTNESS

 

Fiziksel yeterlilik veya uygunluk anlamına gelen fitness, sağlıklı bir yaşama sahip olabilmek ve vücudun formda kalmasını sağlamak amacıyla yapılan egzersizleri kapsayan bir spor dalıdır.
Just PT sadece size özel hazırlanan antrenman programı ve günlük yaşam biçimiyle sizi ideal kas/yağ oranına kısa sürede kavuşturacaktır.

blank

DİYETİSYEN VE DANIŞMANLIK

 

Hayalini kurduğunuz kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşmanın ve sağlıklı bir beslenme düzenine kavuşmanın en güzel ve doğru yolu uzman görüşü doğrultusunda spor yapmak ve düzenli beslenmektir.

 

Just PT ile sağlıklı bir yaşama adımı atın.